Niçin Biz

Niçin Biz
Tamamen uygulama ağırlıklı, insan odaklı, bilgi, tecrübe ve dostluk paylaşım odaklı eğitim programlarımızla dış ticareti sevdirerek, eğlenceli bir ortamda eğitim imkânı sunuyoruz.   Dış ticaretin tüm süreçlerini uygulamalı bir şekilde yaşayarak, severek, keyif alarak öğrenecek; öğrendiğiniz bilgileri iş hayatında rahatlıkla uygulayabileceksiniz. 

Eğitim Metodumuz 

Dış Ticaret Eğitimimiz alanında uzman, sektörün içinden gelen, deneyimli eğitmenler tarafından uygulamalı olarak sunulmaktadır.  Bilgi, iş hayatında yaşanmış örneklerle, vaka analizleri yapılarak uygulamalı olarak anlatılır. Katılımcılara eğitim esnasında firma kurup, ürün, sektör seçtirerek -bu bilgi iş hayatında nasıl karşıma çıkar ve nasıl kullanabilirim mantığıyla- işliyoruz. Katılımcıların tüm konuların mantığını kavramış olmalarına özen gösteriyor, dış ticaret eğitimini tüm yönleriyle uygulamalı olarak gösteriyoruz. Eğitim sonunda sunduğumuz staj imkânıyla da öğrendiklerini pratikte de görmelerini ve kısa zamanda bir firmanın dış ticaret departmanını yönetebilecek, firmaları adına yurtdışı pazarlardan müşteri ve tedarikçi araştırması yapabilecek, ihracat, ithalat, gümrük, lojistik, banka süreçlerini yürütebilecek seviyeye gelmelerini sağlıyoruz.

Farkımız


Katılımcılarımıza sağladığımız staj imkânıyla eğitim süresi boyunca gördükleri konuları canlı olarak uygulama imkânı sağlıyoruz. Eğitimden sonra da gerek telefon, mail, gerekse bizzat firmalarına kadar giderek karşılaştıkları her türlü soru ve sorunda öğrencilerimize ücretsiz ve süresiz destek oluyoruz. Gerek katıldıkları eğitimden sonraki tüm eğitimlere istedikleri kadar katılma imkânı sağlayarak, gerekse birebir ders yaparak konuları tekrar etme ve gözden geçirme imkânı sağlıyoruz. 

Sınırsız Tekrar Ve Sınırsız Danışmanlık Hizmeti


Sunduğumuz sınırsız danışmanlık sınırsız tekrar hakkıyla da, sadece sunduğumuz eğitimle bırakmıyor, katılımcının iş hayatında karşılaştığı her türlü soru, sorun ya da durum karşısında birebir yardımcı oluyoruz. Kendi işini kurmak isteyenlere de girişim fikrinin ortaya çıkmasından projenin gerçekleşip işe dönüşmesine kadarki tüm süreçlerde birebir, süresiz, ücretsiz danışmanlık yapıyor, destek oluyoruz.

Eğitmenlerimiz  

Eğitim, dış ticaretin ihracat, ithalat, gümrük, lojistik, banka gibi tüm süreçlerinde çalışmış ve halen çalışan, uygulamadan gelen eğitmenler tarafından sunulmakta, canlı örnekler ve yaşanmışlıklarla desteklenmektedir.

İş Bulma İmkânı  


Bir çok iş adamları derneği, insan kaynakları danışmanlık firmaları, sanayi siteleri, ticaret odaları v.b. kurumlarla yaptığımız anlaşmalarla iş arayan ya da kariyerine yeni bir işte devam etmek isteyen kursiyerlerimize yardımcı oluyoruz. ( Dikkat: İş garantisi veremiyoruz yönlendirmeler yapıyoruz
)
WhatsApp