HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Dış Ticaret Platformu, iş hayatı profesyonelleri ve işletmelerin gelişen dünya pazarlarında başarılı, etkin ve verimli faaliyet göstermelerine destek vermek amacıyla dış ticaretin Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermekte, deneyimli ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Eğitim Hizmetlerimizde, bireylerin ve kurumların ihtiyaç duyduğu dış ticaret eğitimlerini sektörün içinden gelen, dış ticaretin çeşitli alanlarında uzman ve deneyimli kadrosuyla Uygulamalı Dış Ticaret Eğitimleri düzenliyoruz. Bu eğitimlerde katılımcıların dış ticaretin alanında ihtiyaç duyacağı tüm donanımı sağlayıp, eğitim sonunda firmalarının dış ticaret departmanını yönetebilecek, tüm operasyonel işlemleri gerçekleştirebilecek, firmalarına vizyon katabilecek, uluslararası pazarlarda en iyi bir şekilde temsil ederek başarılı bağlantılar kurabilecek seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.

22 yıldır dış ticaret alanında eğitimler sunarak, profesyonel dış ticaret uzmanları yetiştiren firmamız, her ay düzenli olarak açtığı kurslarla 7 binin üzerinde mezun vermiştir.

Genele açık bireysel eğitimlerin yanında kurumlara da özel eğitimler sunan Dış Ticaret Enstitüsü başta Kalkınma Ajansları, Ticaret ve Sanayi Odaları, KOSGEB,  Bankalar ve özel şirketlere yönelik olarak sayısız dış ticaret eğitimleri gerçekleştirmiştir.

Danışmanlık Hizmetlerimizde firmalarımızın uluslararası pazarlarda etkin ve verimli politikalar üretip başarılı olmalarına yönelik çözümler üretiyoruz. Ürünlerini yurtdışı pazarlarda pazarlamak isteyen firmalara Pazar araştırmaları yapıyor, bulunan müşterilerle tüm ihracat sürecini gerçekleştiriyoruz. Yurtdışı pazarlardan ürün tedarik etmek isteyen firmalarımız için en uygun üreticileri araştırıyor ve sağlanan anlaşma neticesinde tüm ithalat sürecini gerçekleştirerek firmalara anahtar teslimi çözümler sunuyoruz. Ayrıca firmalarımızın devletin sağlamış olduğu desteklerden faydalanmalarına yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


WhatsApp